Lista 1 - Lista över 0,30 m Bed A Hästar Preliminär
3 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Jenny IngvarssonSappho
   66
2Alba MarsIdyllens Puffan
 Fjälkestads RK 68
3Linda LindbladAisling Aragorn
 Vinslövs RFCarnaby Patrick Hooligan RC 79 - Rolls Royce RC 4922
 
till toppen

Lista 2 - Lista över 0,40 m Bed A Hästar Preliminär
8 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Linnea Bengtsson Carillo
 Fjälkestads RK 52
2Pontus SöderlindhFiona
 Fjälkestads RKCC Chagall - Okänd46
3Jenny IngvarssonSappho
   66
4Alba MarsIdyllens Puffan
 Fjälkestads RK 68
5Emma ForsellLanners Cinnamon
 Fjälkestads RKLanners Honey Punch NWM 0272 - Twyford Jehu WSB 1909211
6Joanna SjöbergMy Bell
 Fjälkestads RKCandide RW 72 - Scrafton Night Owl RWM 4338
7Andrea PerssonMarcon
 Frosta RFHero - Manfred33
8Linnea BengtssonCarillo
 Fjälkestads RKOkänd - Okänd4
 
till toppen

Lista 3 - Lista över 0,50 m Bed A Hästar Preliminär
15 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Camilla LundgrenCorado Sun
 Fjälkestads RK 59
2Lovisa BergdahlRex
 Fjälkestads RK 54
3Josefine Lindh Cefyr
 Vånga R&KK 53
4Isak Abrahamsson-NilssonIsabella
 Fjälkestads RKFetisch ox - Ernford Jester1
5Vilma NilssonKickan
 Fjälkestads RKEkelunds Bingo RW - Breccles Minstrel Boy RW29
6Pontus SöderlindhFiona
 Fjälkestads RKCC Chagall - Okänd46
7Joanna SjöbergMy Bell
 Fjälkestads RKCandide RW 72 - Scrafton Night Owl RWM 4338
8Andrea PerssonMarcon
 Frosta RFHero - Manfred33
9lina anderssonsilver sunseth
 Okänd klubbkoliber - doman2
10madelene johansenTotte
 Okänd klubb 19
11Emma ForsellLanners Cinnamon
 Fjälkestads RKLanners Honey Punch NWM 0272 - Twyford Jehu WSB 1909211
12Camilla LundgrenCorado Sun
 Fjälkestads RK 58
13Lovisa BergdahlRex
 Fjälkestads RK 55
14Josefine LindhCefyr
 Vånga R&KKHaj 374 - Center 33023
15Isak Abrahamsson-Nilsson Isabella
 Fjälkestads RK 51
 
till toppen

Lista 4 - Lista över 0,60 m Bed A Hästar Preliminär
10 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Ronja BäckströmZicoon
 Snapphanarnas RFHEIDELBERG - WATERMAN8
2lina anderssonsilver sunseth
 Okänd klubbkoliber - doman2
3Ulrica PerssonAntares
 Frosta RF 35
4Emma LassenZebbe
 Okänd klubb 21
5madelene johansenTotte
 Okänd klubb 19
6Vilma NilssonKickan
 Fjälkestads RKEkelunds Bingo RW - Breccles Minstrel Boy RW29
7johanna nilssonTilly
 Okänd klubbOkänd31
8Ida KjellssonKenic
   61
9Annica JinnestenBettan 2446
 Kristianstad RSCajus 95 - Conrad 718
10Catarina TorstenssonBridget Zelica
 Fjälkestads RK 65
 
till toppen

Lista 5 - Lista över 0,70 m Bed A Hästar Preliminär
17 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Sofie JonssonBeautys Caramba
 Kristianstads RKWowokee - Coed Coch Barwn20
2Cecilia JönssonRex
 Fjälkestads RK 56
3Julia KjellssonSun Star
   60
4Linnea Grönlund BengtssonDaniella
 Fjälkestads RKGentleman RNF 95 - Horshaga Manolito RW 3415
5Peter BrenkMr Miracle (SWB)
 Hässleholms HSFNactus - Tolstoy6
6Kerstin RoyCamouz
 Ystad RidklubbIowa - Romatiker36
7johanna nilssonTilly
 Okänd klubbOkänd31
8Emma LassenZebbe
 Okänd klubb 21
9Andrea MeynertPiron
 Kristianstads RKOkänd - Okänd26
10Celine NilssonEklyckans Bonrego
 Kristianstads RKBona Fide RW - Mosedragets Rex WMH30
11Ronja BäckströmZicoon
 Snapphanarnas RFHEIDELBERG - WATERMAN8
12Ulrika LorentzsonGeromino (SWB)
 Willands RFHip Hop (SWB) - Robin Z24
13Annica JinnestenBettan 2446
 Kristianstad RSCajus 95 - Conrad 718
14Elin BodelssonAmon
 Glimma RFRoughfield Fantasy - Waterman5
15Linnea BengtssonRocky
 Fjälkestads RKOkänd - Okänd3
16Evelina WahlströmMadenta (SWB)
 Älleköpinge RFBiggles - Master47
17Emelie KjellssonKenic
   62
 
till toppen

Lista 6 - Lista över 0,80 m Bed A Hästar Preliminär
13 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Johanna GedenrydBysen
 Kristianstads RKOkänd - Ekelunds Bingo14
2Andrea MeynertPiron
 Kristianstads RKOkänd - Okänd26
3Linda WallinGhana
 Gärds RFPainter´s Row xx - Grannus48
4Celine NilssonEklyckans Bonrego
 Kristianstads RKBona Fide RW - Mosedragets Rex WMH30
5Linnea Grönlund BengtssonDaniella
 Fjälkestads RKGentleman RNF 95 - Horshaga Manolito RW 3415
6Peter BrenkMr Miracle (SWB)
 Hässleholms HSFNactus - Tolstoy6
7Charlotte GustafssonKina
 Fjälkestads RKStar Kingdom RWD 9 - Cognac RW 5116
8Julia KjellssonSun Star
   60
9Jessica JönssonTamara
 Ringsjöorten 67
10Ulrika LorentzsonGeromino (SWB)
 Willands RFHip Hop (SWB) - Robin Z24
11Josefin MolinBarbie
 Gärds RF 27
12Johanna MånssonIna
 Osbyortens RFOkänd28
13Emelie PerssonPirouette
   63
 
till toppen

Lista 7 - Lista över 0,90 m Bed A Hästar Preliminär
16 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Jessica JönssonTamara
 Ringsjöorten 67
2Johanna MånssonIna
 Osbyortens RFOkänd28
3Sandra JohanssonUresse
 Fjälkestads RK 64
4Emelie PerssonPirouette
   63
5Josefin MolinBarbie
 Gärds RF 27
6Christel EngLundhFlorian
 Hässleholms HSFFlorianus - Macho10
7Lina LindahlGascoigne
 Fjälkestads RK 57
8Kerstin RoyCamouz
 Ystad RidklubbIowa - Romatiker36
9Karolin HallRose Girl
 Kristianstads RKRobin Z - Democritos17
10Sofie JonssonBeautys Caramba
 Kristianstads RKWowokee - Coed Coch Barwn20
11Linda WallinGhana
 Gärds RFPainter´s Row xx - Grannus48
12Joanna SjöbergAmy
 Fjälkestads RKBright Moon xx - Shimpling Minstrel Boy37
13Ulrica PerssonVilgoth (SWB)
 Frosta RFVermouth - Parant34
14Johanna GedenrydBysen
 Kristianstads RKOkänd - Ekelunds Bingo14
15Anna DahlbomParlando van de Reuwe Maat
 Fjälkestads RKPaledo - Neron9
16Evelina WahlströmMadenta (SWB)
 Älleköpinge RFBiggles - Master47
 
till toppen

Lista 8 - Lista över 1,00 m Bed A Hästar Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Joanna SjöbergAmy
 Fjälkestads RKBright Moon xx - Shimpling Minstrel Boy37
2Anna DahlbomParlando van de Reuwe Maat
 Fjälkestads RKPaledo - Neron9
3Arne FridnertFellini
 Frosta RFFeliciano - Bordeaux13
4Lina LindahlGascoigne
 Fjälkestads RK 57
5Erika ÅbergGretzky
 Gärds RFCagliostro - Trofe49
6Ulrica PerssonVilgoth (SWB)
 Frosta RFVermouth - Parant34
 
till toppen

Lista 9 - Lista över 1,10 m Bed A Hästar
3 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Erika ÅbergGretzky
 Gärds RFCagliostro - Trofe49
2Bengt SkywellColino
 Osbyortens RFCoronado - Locato39
3Arne FridnertFellini
 Frosta RFFeliciano - Bordeaux13
 
till toppen

Lista 10 - Lista över 1,20 m Bed A Hästar
2 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Bengt SkywellColino
 Osbyortens RFCoronado - Locato39
2Ellen MeurlingDiva
 Gärds RFNew Balance - Elmshorn25
 
till toppen

Lista 11 - Lista över 1,30 m Bed A Hästar
0 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
 
till toppen

Lista 12 - Lista över 1,40 m Bed A Hästar
0 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport