Lista 1 - Lista över Hinderhöjd 30 cm Hästar Preliminär
5 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Moa Andersson Sörbys Smulan
  Frosta RF Almnäs Baron RS 262 - Aron RS 218 3
2 Linnea Lenardsson Blackie
  Frosta RF   23
3 Hugo persson Marcon
  Frosta RF Hero - Manfred 32
4 Camilla Bergdahl Dixie Diamond
  Fjälkestads RK   7
5 Simon Nilsson Isabella
  Fjälkestads RK Fetisch ox - Ernford Jester 27
 
till toppen

Lista 2 - Lista över Hinderhöjd 40 cm Hästar Preliminär
3 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Ida Andersson Sörbys Smulan
  Frosta RF Almnäs Baron RS 262 - Aron RS 218 3
2 Linnea Lenardsson Blackie
  Frosta RF   23
3 Simon Nilsson Isabella
  Fjälkestads RK Fetisch ox - Ernford Jester 27
 
till toppen

Lista 3 - Lista över Hinderhöjd 50 cm Hästar Preliminär
5 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Emma Forsell Simba
  Fjälkestads RK Breccles Minstrel Boy RW 15
2 alba mars Idyllens Puffan
  Fjälkestads RK   24
3 Ida Andersson Larma Gaya
  Frosta RF Mustang - Stafford Hat Band 2
4 Andréa Persson Marcon
  Frosta RF Hero - Manfred 32
5 Camilla Bergdahl Dixie Diamond
  Fjälkestads RK   7
 
till toppen

Lista 4 - Lista över Hinderhöjd 60 cm Hästar Preliminär
9 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 alba mars Idyllens Puffan
  Fjälkestads RK   24
2 Vilma Nilsson Kickan
  Fjälkestads RK Ekelunds Bingo RW - Breccles Minstrel Boy RW 28
3 Andréa Persson Marcon
  Frosta RF Hero - Manfred 32
4 Emma Forsell Lanners Cinnamon
  Fjälkestads RK Lanners Honey Punch NWM 0272 - Twyford Jehu WSB 19092 14
5 Vilma Sjöberg Stjärnfall
  Fjälkestads RK Okänd - OKÄND 38
6 Malin Stridbäck Salino (SWB)
  Åhus Ridklubb San Quintero xx - Streak xx 41
7 Matilda Eneberg Roxie Hart (SWB)
  Osbyortens RF Biggles - Trofé 12
8 Ulrica Persson Algoth Mena (SWB)
  Frosta RF Irco Mena - Parant 34
9 Johanna Nilsson Don Pico 3
  Fjälkestads RK Don William - Pik Labionics 26
 
till toppen

Lista 5 - Lista över Hinderhöjd 70 cm Hästar Preliminär
16 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Vilma Nilsson Kickan
  Fjälkestads RK Ekelunds Bingo RW - Breccles Minstrel Boy RW 28
2 Emma Forsell Lanners Cinnamon
  Fjälkestads RK Lanners Honey Punch NWM 0272 - Twyford Jehu WSB 19092 14
3 Linnea Bengtsson Rocky
  Fjälkestads RK Okänd - Okänd 4
4 Vilma Sjöberg My Bell
  Fjälkestads RK Candide RW 72 - Scrafton Night Owl RWM 43 39
5 Matilda Travell Daniella
  Klagshamns RF Gentleman RNF 95 - Horshaga Manolito RW 34 44
6 Pontus Söderlindh My Fair Lady II
  Fjälkestads RK Karlfälts Caruso RWR 7 - Örnäs Attila RW 29 42
7 Amanda Johansson Corona
  Fjälkestads RK Okänd 19
8 Cecilia Jönsson Golden Tess
  Fjälkestads RK Village King - Grange Finn Sparrow 20
9 Caroline Cordt La Monique (SWB)
  Okänd klubb Montgomery - Lombard 10
10 Siri Adelmann Lady Winslow (42) (SWB)
  Vinslövs RF Poet - Robin Z 1
11 Malin Stridbäck Salino (SWB)
  Åhus Ridklubb San Quintero xx - Streak xx 41
12 emelie karlsson Pommac (SWB)
  Östra Göinge RF Prestige VDL - Dunphy xx 21
13 Malin Brolin Albion
  Hässleholms HSF Tornesch - Mowgli 9
14 Johanna Nilsson Don Pico 3
  Fjälkestads RK Don William - Pik Labionics 26
15 Matilda Eneberg Roxie Hart (SWB)
  Osbyortens RF Biggles - Trofé 12
16 Ulrica Persson Algoth Mena (SWB)
  Frosta RF Irco Mena - Parant 34
 
till toppen

Lista 6 - Lista över Hinderhöjd 80 cm Hästar Preliminär
16 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Joanna Sjöberg Stjärnfall
  Fjälkestads RK Okänd - OKÄND 38
2 Linnea Bengtsson Rocky
  Fjälkestads RK Okänd - Okänd 4
3 Vilma Sjöberg My Bell
  Fjälkestads RK Candide RW 72 - Scrafton Night Owl RWM 43 39
4 Pontus Söderlindh My Fair Lady II
  Fjälkestads RK Karlfälts Caruso RWR 7 - Örnäs Attila RW 29 42
5 Matilda Travell Daniella
  Klagshamns RF Gentleman RNF 95 - Horshaga Manolito RW 34 44
6 Amilia Bladh Sörbys Orion
  Östra Göinge RF Silverlea Top Hat RNF - Smedhults Starlight Son RNF 8
7 Sissa Erlandsson Herman
  Röinge Ridklubb Pommac - EL Hiko ox 13
8 Cecilia Jönsson Golden Tess
  Fjälkestads RK Village King - Grange Finn Sparrow 20
9 Amanda Johansson Corona
  Fjälkestads RK Okänd 19
10 Amanda Gustafsson dimmans da vinci
  Gärds RF Fredriksbergs Dizney RNF 98 - Dennie RNF 37-S 18
11 Lina Olsson Palm Sweet Chilli
  Gärds RF Okänd 30
12 Caroline Cordt La Monique (SWB)
  Okänd klubb Montgomery - Lombard 10
13 Siri Adelmann Lady Winslow (42) (SWB)
  Vinslövs RF Poet - Robin Z 1
14 Karolina Persson Felicia Sun
  Gärds RF   33
15 emelie karlsson Pommac (SWB)
  Östra Göinge RF Prestige VDL - Dunphy xx 21
16 Jennica Sjöstedt Tyson C
  Gärds RF Cardento - Landprinz 40
 
till toppen

Lista 7 - Lista över Hinderhöjd 90 cm Hästar Preliminär
11 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Amilia Bladh Sörbys Orion
  Östra Göinge RF Silverlea Top Hat RNF - Smedhults Starlight Son RNF 8
2 Anna Dahlbom Parlando van de Reuwe Maat
  Fjälkestads RK Paledo - Neron 11
3 Joanna Sjöberg Amy
  Fjälkestads RK Bright Moon xx - Shimpling Minstrel Boy 37
4 Johanna Gedenryd Bysen
  Kristianstads RK Okänd - Ekelunds Bingo 17
5 Karolina Persson Felicia Sun
  Gärds RF   33
6 Mathilda Berg Vincent
  Gärds RF Dammen - Seebirk xx 6
7 Mari Sigesgård Cavallo (SWB)
  Fjälkestads RK Quite Easy - Amadeus 36
8 Lina Olsson Palm Sweet Chilli
  Gärds RF Okänd 30
9 Pontus Söderlindh Gibson (SWB)
  Fjälkestads RK Granit - Tanaos xx 43
10 Ulrica Persson Vilgoth (SWB)
  Frosta RF Vermouth - Parant 35
11 Malin Brolin Albion
  Hässleholms HSF Tornesch - Mowgli 9
 
till toppen

Lista 8 - Lista över Hinderhöjd 100 cm Hästar Preliminär
12 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Sissa Erlandsson Herman
  Röinge Ridklubb Pommac - EL Hiko ox 13
2 Joanna Sjöberg Amy
  Fjälkestads RK Bright Moon xx - Shimpling Minstrel Boy 37
3 Anna Dahlbom Parlando van de Reuwe Maat
  Fjälkestads RK Paledo - Neron 11
4 Johanna Gedenryd Bysen
  Kristianstads RK Okänd - Ekelunds Bingo 17
5 Catarina Torstensson Bridget Celica
  Fjälkestads RK   45
6 Ulrica Persson Vilgoth (SWB)
  Frosta RF Vermouth - Parant 35
7 Arne Fridnert Fellini
  Frosta RF Feliciano - Bordeaux 16
8 Mathilda Berg Vincent
  Gärds RF Dammen - Seebirk xx 6
9 Mari Sigesgård Cavallo (SWB)
  Fjälkestads RK Quite Easy - Amadeus 36
10 Pontus Söderlindh Gibson (SWB)
  Fjälkestads RK Granit - Tanaos xx 43
11 Linnea Nordström Moonlight (SWB)
  Östra Göinge RF Manfield - Bold Irish xx 29
12 Emelie Kunis Cinnamon (SWB)
  Okänd klubb Casa Grande - Prylens Palaver xx 22
 
till toppen

Lista 9 - Lista över Hinderhöjd 110 cm Hästar Preliminär
5 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Catarina Torstensson Bridget Celica
  Fjälkestads RK   45
2 Jenny Nilsson Noyon
  Fjälkestads RK Nostradamus - Hertigen 25
3 Mathilda Berg Topflight
  Gärds RF Priolo - Gone West 5
4 Linnea Nordström Moonlight (SWB)
  Östra Göinge RF Manfield - Bold Irish xx 29
5 Arne Fridnert Fellini
  Frosta RF Feliciano - Bordeaux 16
 
till toppen

Lista 10 - Lista över Hinderhöjd 120 cm Hästar
2 anmälda
 
Ryttare Häst
Uppfödare Härstamning Hästnr
Jenny Nilsson Noyon
Fjälkestads RK Nostradamus - Hertigen 25
Mathilda Berg Topflight
Gärds RF Priolo - Gone West 5
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport