Fjälkestads RK 2009-04-25 - 2009-04-26
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2009-04-22 kl. 18:53
Klass 1 - Hoppning 1.10 bed. A Avd. A
Klass 2 - Hoppning 1.20 bed. A Avd. A
Klass 3 - Hoppning 1.30 bed. A Avd. A
Klass 6 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
Klass 6 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. B
Klass 7 - Hoppning 1.20 bed. A:0 Avd. A
Klass 7 - Hoppning 1.20 bed. A:0 Avd. B
Klass 8 - Hoppning 1.20 bed. A Avd. A
Klass 9 - Hoppning 1.30 bed. A Avd. A
Klass 12 - Hoppning 1.20 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
Klass 12 - Hoppning 1.20 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. B
Klass 13 - Hoppning 1.30 bed. A:0 Avd. A
Klass 13 - Hoppning 1.30 bed. A:0 Avd. B

Klass 1 - Hoppning 1.10 bed. A Avd. A Preliminär
15 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Lina EliassonLilly Was Here
 Snapphanarnas RFLordanos - Feiner Stern82
2Caroline PerssonBallentino
 Ängelholms RFCastor - Swift25
3Li FrantzNilssonOran
 Snapphanarnas RFImpuls - Irak78
4Johanna NilssonHugo
 Malmö CivilaComefast xx - Chapman70
5Anna HillburDon Diego
 Hässleholms HSFDe la Gardie - Excall4
6Josefin HanssonJonny be Good
 Åsbo PonnyklubbQuite Easy - Castor160
7Sanna OlssonAmelie 58
 Sölvesborgs RKArgentinus - cordalme138
8Thomasine MattssonQuaterback 2
 Ängelholms RFQuattro B - Furioso153
9Jenna SvenssonGoldy
 Karlshamns RKGolden Deister - Itaxerxes61
10Marielle RedingeErb-de la Fie(34)
 Gärds RFQuite Easy - Stanford109
11Caroline LundgrenRoquline
 Karlshamns RKRobin Z - Dalby Jaguar xx20
12Jessica OlssonRisette
 Willands RFGreat Pleasure - Gag66
13Julia GsonFair Deal
 Ängelholms RFFeliciano - Granit76
14Caroline PerssonZeven
 Ängelholms RFCortez - Swift24
15Li FrantzNilssonGarden Magic
 Snapphanarnas RFIowa - Okänd79
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 1.20 bed. A Avd. A Preliminär
46 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Sanna OlssonCaglinett
 Sölvesborgs RKCagliostro - Chagall136
2Rebecca KarlssonCasanova
 Åsbo RFSunshine Prince - Callaghan128
3Sandra LiljegrenCamaro
 Sölvesborgs RKCardento - Marino166
4Rickard PerssonZisco
 Österlens RKLars Irco G - Robin Z132
5Nils RoosVuroos
 Österlens RKNo Limit - Lancelot117
6Jennica SjöstedtZeb
 Gärds RFZeppelin - Lorenz62
7Johanna NilssonKatefka
 Snapphanarnas RFBurgraaf - Le Mexico71
8Caroline PerssonZeven
 Ängelholms RFCortez - Swift24
9Julia GsonFair Deal
 Ängelholms RFFeliciano - Granit76
10Malin AnderssonDino
 Flyinge HSKCappucino - Robin Z99
11Nicole HolmenUndercover
 Lillhagens RKHeartbreaker - Carthago114
12Jannica StefanssonHot Brandy
 Helsingborgs FRKCardento - Irco Marco60
13My StrömgrenGoldencoast Gooroo
 Karlshamns RKLancetto - Rubloff xx112
14Julia SjögrenPennys Athena
 Trolleholms RFGuns Firecracker - Kings Bonus xx77
15Maria SjögrenCarlos
 Helsingborgs FRKCortus - Little Boy104
16Petra AittolaCarat
 Flyinge HSKCardento - Krevad125
17Mathilda LindskogSugar Candy
 Sölvesborgs RKCardento - National Zenith xx111
18Martina JönssonChantal
 Willands RFCelvin - World Star110
19Annette ClemedtsonGolden Fleece
 Karlshamns RKCorall - Feliciano5
20Sofie SvenssonRarola
 DagstorpsortenN-Aldato - Wellington149
21Annette KarlssonColrawill H
 Ängelholms RFCortez - Masked Dancer xx6
22Eleonor BellanderJizzélle
 Helsingborgs FRKRagazzo - Jirlow31
23Sofie SvenssonCloud-Dancing
 Gärds RFMowgli - Nice Havrais xx148
24Jennifer NorrmanCassis
 Willands RFLeuthen I - Utrillo169
25Louise NilssonAll My Dreams
 Karlshamns RKAcacio (ex Acagion) - Stechworth Lad xx95
26Therese MattissonMiss Cortesse
 Lillhagens RKCortez - Tammerfors xx171
27Terese BladhAtlas
 Willands RFFeliciano - Cisseron152
28Ida LangeSveland Ers B Majestät
 Karlshamns RKBriar - Martini54
29Linda PerssonChelita II
 Trunnerups RFCortus - Tabac90
30Sofie JönssonInDuplo PWR
 Willands RFIndoctro - Mowgli147
31Johanna PanzarCleveland Ask
 Karlshamns RKCasir Ask - Othello73
32Jessica OhlinPhuria
 Gärds RFStanford - Cortus65
33Carola LiljaLegolas
 Karlshamns RKZephyr - Duell17
34Karin EngströmJust 4 Zuxxee
 Trunnerups RFAllegretto - Caracas172
35Lina Kringstad LarssonRayman
 Malmö CivilaFeliciano - Rocky83
36Rebecca KarlssonSir Lancelot
 Åsbo RFLocarno - Alibi129
37Rickard PerssonZpirco
 Österlens RKLars Irco G - Robin Z133
38Sandra LiljegrenCosto
 Sölvesborgs RKLacoste - Lacros165
39Johanna NilssonJolly
 Snapphanarnas RFUtrecht - Liguster72
40Nils RoosWillem
 Österlens RKPadinus - Gurioso118
41Josephine WerneQruella M
 DagstorpsortenQuidam de Revel SF - Furidant75
42Caroline PerssonBallentino
 Ängelholms RFCastor - Swift25
43Caroline MannfalkWilma V
 Flyinge HSKPomme Royal - Bayard22
44Jannica StefanssonSchersmin W
 Helsingborgs FRKRagazzo - Hertigen59
45Jill SjögrenKoonunga Hill
 Trolleholms RFCortus - Ceylon68
46Malin AnderssonEasy Girl
 Flyinge HSKQuite Easy - Bonaparte100
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning 1.30 bed. A Avd. A Preliminär
21 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Elin SjögrenCarusa
 Sölvesborgs RKCardento - Highligth33
2Fredrik LinellPanthalassa
 DagstorpsortenCardento - Robin Z43
3Peter ErikssonRonaldinho H 1109
 Flyinge HSKRobin Z - Carthago123
4Anders WemlerthLatric
 Sölvesborgs RKLast Liberty - Irco Marco2
5Isabelle SjunessonHoppienne L
 Helsingborgs FRKIndoctro - Landlord58
6AnnSofie Oscarsson MunckIn Loco
 Lillhagens RKIndoctro - Nimmerdor11
7Jessica RydströmAfrodite RA
 Karlshamns RKFeliciano - Beach Boy67
8Camilla SjöqvistIrco Gambo
 Karlshamns RKIrco Mena - Granit16
9Frida TinglöfVrijminka
 Karlshamns RKOrame - Jimtown49
10Emma OdervallCamelia
 Karlshamns RKIrco Mena - Calimero38
11Sanna OlssonDew Drop
 Sölvesborgs RKLevantos II - Robin Z137
12Lina SjögrenAJ Produkter Palazzo
 Sölvesborgs RKCash - Renville84
13Maria SjögrenTurbo
 Helsingborgs FRKTurban Rose - Voltaire103
14Josephine WerneAernst
 DagstorpsortenAerline H - Marduk74
15Susanne NordBushman
 Trunnerups RFFeliciano - Hubertus151
16Johanna HaraldssonFalcon E
 Trunnerups RFPartisan II - Ganesco69
17Elin SjögrenDalgårds Lean
 Sölvesborgs RKLeendert - Pablo34
18Fredrik LinellLucky Star
 DagstorpsortenCardento - Early42
19Peter ErikssonJaguar Mail 1144
 Flyinge HSKHand in Glove xx - Laudanum xx122
20Anders WemlerthFelin
 Sölvesborgs RKFeliciano - Roderik1
21Isabelle SjunessonPlayboy
 Helsingborgs FRKRebel Z - Bergerac57
 
till toppen

Klass 6 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A Preliminär
14 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Julia JacobssonKarisma
 Olofströms RKLandkaiser - Gelria164
2Emelie SonessonRoberta
 Osbyortens RFRobin Z - Mowgli37
3Reeni SonessonItz Boy
 Osbyortens RFBeach Boy - Brabant131
4Caroline GranhallJavelot xx
 Karlshamns RKEighty Eight Keys xx - Slabang xx19
5Ida CarlssonChallenge
 Fjälkestads RKChabloon - Tanoas xx158
6Lina AnderssonDiego La Manga
 Fjälkestads RKDiderot - Ganymed80
7Jenny NilssonNoyon
 Ystad RidklubbNostradamus - Hertigen64
8Fredrik MalmCalandro M
 Hässleholms HSFSir Caletto - Modesto46
9Camilla HellströmGi Gi
 Fjälkestads RKGranit - Monaco15
10Sofie AnderssonAnja P
 DagstorpsortenQuite Easy - Maraton146
11Maria NilssonCortess
 Fjälkestads RKCortez - Vivaldi102
12Cecilia JohanssonEmboli
 Karlskrona LyckåElectro - Dragon161
13Emelie SonessonCarmenzita
 Osbyortens RFCardento - Castello36
14Reeni SonessonDolce Vita (12)
 Osbyortens RFCardento - Castello130
 
till toppen

Klass 6 - Hoppning 1.10 bed. A Avd. B Preliminär
14 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
101Caroline MannfalkTrodi
 Flyinge HSKRoderik - Swift23
102Peter HenrikssonLloyd
 Karlshamns RK 163
103Frida TinglöfHappy End
 Karlshamns RKPrestige - Testarossa50
104Lina SjögrenRubina (46)
 Sölvesborgs RKRubinrot - Swift85
105Petra AittolaMustang Sally
 Flyinge HSKCardento - Irco Marco126
106Stefan SjögrenUnic SH
 Sölvesborgs RKCardento - Utrillo150
107Sandra JohanssonPlayboy
 Fjälkestads RKPentagon (ex Paspartout) - Eminent135
108Linda SöderstedtGolden Delicious
 Fjälkestads RKGoldmine xx - Yester Lamberth xx91
109Caroline GranhallJooyce
 Karlshamns RKLooping - Strong Statement xx18
110Ida CarlssonFilippa K
 Fjälkestads RK 159
111Lina AnderssonCalibro P
 Fjälkestads RKCarolus I - Lorentin I81
112Caroline MannfalkGagarin
 Flyinge HSKPilot - Irco Marco21
113Peter HenrikssonMeredith
 Karlshamns RK 162
114Frida TinglöfMalaika
 Karlshamns RKQuidam de Revel (SF) - Utrillo51
 
till toppen

Klass 7 - Hoppning 1.20 bed. A:0 Avd. A Preliminär
18 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
 Marie BjerstedtUltra
 Karlshamns RKHeartbreaker - Granult106
 Niklas ArvidssonCanelia
 Helsingborgs FRKCagliostro - Castor116
1Magnus MagnussonCurrant
 Fjälkestads RKCortez - Pablo xx97
2Reeni SonessonItz Boy
 Osbyortens RFBeach Boy - Brabant131
3Camilla GustavssonIm Catalike
 Älleköpinge RFCorlando - I Love You14
4Lina AnderssonDiego La Manga
 Fjälkestads RKDiderot - Ganymed80
5Wilhelmina WallmarkGolden Fire
 Åsbo PonnyklubbManfield - Irco Mena157
6Sofie AnderssonLa Quinto
 DagstorpsortenQuite Easy - Concerto II144
7Johanna NilssonJolly
 Snapphanarnas RFUtrecht - Liguster72
8Julia JacobssonKarisma
 Olofströms RKLandkaiser - Gelria164
9Jenny ArvidssonCalista
 Helsingborgs FRKCagliostro - Everest63
10Jenny NilssonNoyon
 Ystad RidklubbNostradamus - Hertigen64
11Ida CarlssonChallenge
 Fjälkestads RKChabloon - Tanoas xx158
12Cecilia JohanssonEmboli
 Karlskrona LyckåElectro - Dragon161
13Niklas ArvidssonVi-Vadine
 Helsingborgs FRKNavarone - Mytens115
14Marie BjerstedtBaghlin
 Karlshamns RKAerline H - Chapman107
15Reeni SonessonDolce Vita (12)
 Osbyortens RFCardento - Castello130
16Magnus MagnussonPimento
 Fjälkestads RKQuidam de Revel - Utrillo96
 
till toppen

Klass 7 - Hoppning 1.20 bed. A Avd. B Preliminär
8 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
101Lina SjögrenRubina (46)
 Sölvesborgs RKRubinrot - Swift85
102Sandra JohanssonPlayboy
 Fjälkestads RKPentagon (ex Paspartout) - Eminent135
103Stefan SjögrenUnic SH
 Sölvesborgs RKCardento - Utrillo150
104Linda SöderstedtGolden Delicious
 Fjälkestads RKGoldmine xx - Yester Lamberth xx91
105Petra AittolaMustang Sally
 Flyinge HSKCardento - Irco Marco126
106Caroline GranhallJooyce
 Karlshamns RKLooping - Strong Statement xx18
107Lina AnderssonCalibro P
 Fjälkestads RKCarolus I - Lorentin I81
108Sofie AnderssonQuite So
 DagstorpsortenQuite Easy - Irco Mena143
 
till toppen

Klass 8 - Hoppning 1.20 bed. A Avd. A Preliminär
19 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Malin AnderssonEasy Girl
 Flyinge HSKQuite Easy - Bonaparte100
2Emelie SonessonRoberta
 Osbyortens RFRobin Z - Mowgli37
3Jessica OlssonRisette
 Willands RFGreat Pleasure - Gag66
4Louise NilssonAll My Dreams
 Karlshamns RKAcacio (ex Acagion) - Stechworth Lad xx95
5Johanna PanzarCleveland Ask
 Karlshamns RKCasir Ask - Othello73
6Nils RoosQuallity P
 Österlens RKGuido (ex Gudo) - Torboldt119
7Rickard PerssonZisco
 Österlens RKLars Irco G - Robin Z132
8Jenna SvenssonGoldy
 Karlshamns RKGolden Deister - Itaxerxes61
9Martina JönssonChantal
 Willands RFCelvin - World Star110
10Caroline LundgrenRoquline
 Karlshamns RKRobin Z - Dalby Jaguar xx20
11Li FrantzNilssonOran
 Snapphanarnas RFImpuls - Irak78
12My StrömgrenGoldencoast Gooroo
 Karlshamns RKLancetto - Rubloff xx112
13Rebecca KarlssonSir Lancelot
 Åsbo RFLocarno - Alibi129
14Sofie JönssonInDuplo PWR
 Willands RFIndoctro - Mowgli147
15Eleonor BellanderFleur de Lis
 Helsingborgs FRKCome Back II - Pontus32
16Jessica OhlinPhuria
 Gärds RFStanford - Cortus65
17Ida LangeSenorita Lolita
 Karlshamns RKBriar - Steinbeck55
18Malin AnderssonDino
 Flyinge HSKCappucino - Robin Z99
19Emelie SonessonCarmenzita
 Osbyortens RFCardento - Castello36
 
till toppen

Klass 9 - Hoppning 1.30 bed. A Avd. A Preliminär
12 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Jannica StefanssonHot Brandy
 Helsingborgs FRKCardento - Irco Marco60
2Linda PerssonChelita II
 Trunnerups RFCortus - Tabac90
3Jessica RydströmAfrodite RA
 Karlshamns RKFeliciano - Beach Boy67
4Jennica SjöstedtZeb
 Gärds RFZeppelin - Lorenz62
5Maria SjögrenCarlos
 Helsingborgs FRKCortus - Little Boy104
6Daniel ZettermanHelios
 Sölvesborgs RKCagliostro - Ciceron30
7Rebecca KarlssonCasanova
 Åsbo RFSunshine Prince - Callaghan128
8Sandra LiljegrenCamaro
 Sölvesborgs RKCardento - Marino166
9Carola LiljaLegolas
 Karlshamns RKZephyr - Duell17
10Emelie OhlssonPavarotti L
 Åsbo PonnyklubbVoltaire - Colombo35
11Josephine WerneAernst
 DagstorpsortenAerline H - Marduk74
12Jannica StefanssonSchersmin W
 Helsingborgs FRKRagazzo - Hertigen59
 
till toppen

Klass 12 - Hoppning 1.20 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A Preliminär
29 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Clara LundgrenPollux
 DagstorpsortenNarew xx - Simply27
2Magnus MagnussonCurrant
 Fjälkestads RKCortez - Pablo xx97
3Lina SjögrenMaya
 Sölvesborgs RKCardento - Turban Rose88
4Marie BjerstedtUltra
 Karlshamns RKHeartbreaker - Granult106
5Sofie AnderssonLa Quinto
 DagstorpsortenQuite Easy - Concerto II144
6Sara NilssonLady Juliette
 Kristianstads RKRobin Z - Furidant140
7Reeni SonessonDolce Vita (12)
 Osbyortens RFCardento - Castello130
8Erica BjörnestrandStjärnbeck
 RingsjöortenSteinbeck - Amiral40
9Lina AnderssonDiego La Manga
 Fjälkestads RKDiderot - Ganymed80
10Frida TinglöfCeltic II
 Karlshamns RKContinue - Adlerflug52
11Josephine WerneQruella M
 DagstorpsortenQuidam de Revel SF - Furidant75
12Marie HusénBriztol
 Malmö RidklubbCortez - Brilliant108
13Nicklas SjöbergChickory Tip
 Värnamobygdens RFFeliciano - Chou Chin Chow xx113
14Clara LundgrenLas Vegas
 DagstorpsortenLasandos - King of Diamond28
15Magnus MagnussonZargazzo
 Fjälkestads RKRagazzo - Solid98
16Sandra LiljegrenBlue Belle
 Sölvesborgs RKDarco - Remondo168
17Christian HellströmXanthippe
 Osbyortens RFCarano - Waldstern26
18Sara SandströmCoronado
 Tingsryds R&KKCortus - Jalisco B142
19Emelie SonessonRoberta
 Osbyortens RFRobin Z - Mowgli37
20Linda PerssonChelita II
 Trunnerups RFCortus - Tabac90
21Johanna NilssonKatefka
 Snapphanarnas RFBurgraaf - Le Mexico71
22Ida CarlssonChallenge
 Fjälkestads RKChabloon - Tanoas xx158
23Maria TalonpoikaBalahe
 Flyinge HSKBaloubet de Rouet - Flamingo105
24Malin WikströmMatcho
 Flyinge HSKHaydn - Carte d ´Or101
25Marie BjerstedtBaghlin
 Karlshamns RKAerline H - Chapman107
26Sara NilssonGranno Z
 Kristianstads RKGran Corrado - Farn141
27Reeni SonessonItz Boy
 Osbyortens RFBeach Boy - Brabant131
28Clara LundgrenLund
 DagstorpsortenRobin Z - King of Diamond29
29Magnus MagnussonPimento
 Fjälkestads RKQuidam de Revel - Utrillo96
 
till toppen

Klass 12 - Hoppning 1.20 bed. A Avd. B Preliminär
8 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
101Lina SjögrenCardino
 Sölvesborgs RKCardento - Highligt87
102Sanna OlssonAmelie 58
 Sölvesborgs RKArgentinus - cordalme138
103Sofie AnderssonQuite So
 DagstorpsortenQuite Easy - Irco Mena143
104Emma OdervallMedina
 Karlshamns RKFeliciano (SWB) - Great Pleasure39
105Marielle RedingeErb-de la Fie(34)
 Gärds RFQuite Easy - Stanford109
106Fredrik MalmQuite Lady
 Hässleholms HSFQuite Easy - Stanford45
107Lina SjögrenCardo
 Sölvesborgs RKCardento - Steinbeck86
108Sanna OlssonKick Off
 Sölvesborgs RKGuido (ex Gudo) - Irco Marco139
 
till toppen

Klass 13 - Hoppning 1.30 bed. A:0 Avd. A Preliminär
28 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Magnus MagnussonZargazzo
 Fjälkestads RKRagazzo - Solid98
2Sandra LiljegrenCosto
 Sölvesborgs RKLacoste - Lacros165
3Niklas ArvidssonCanelia
 Helsingborgs FRKCagliostro - Castor116
4Lina SjögrenUp to Date
 Sölvesborgs RKLux - Good Times89
5Emma OdervallCamelia
 Karlshamns RKIrco Mena - Calimero38
6Fredrik AlbinDelight
 Flyinge HSKLucky Light - Democritos41
7Fredrik MalmPoseidon
 Hässleholms HSFRobin Z - Pajazzo44
8Nicklas SjöbergChickory Tip
 Värnamobygdens RFFeliciano - Chou Chin Chow xx113
9Marie HusénBriztol
 Malmö RidklubbCortez - Brilliant108
10Sara SandströmCoronado
 Tingsryds R&KKCortus - Jalisco B142
11Sara NilssonLady Juliette
 Kristianstads RKRobin Z - Furidant140
12Clara LundgrenLund
 DagstorpsortenRobin Z - King of Diamond29
13Christian HellströmXanthippe
 Osbyortens RFCarano - Waldstern26
14Magnus MagnussonPimento
 Fjälkestads RKQuidam de Revel - Utrillo96
15Sandra LiljegrenBlue Belle
 Sölvesborgs RKDarco - Remondo168
16Ida CarlssonChallenge
 Fjälkestads RKChabloon - Tanoas xx158
17Jenny ArvidssonCalista
 Helsingborgs FRKCagliostro - Everest63
18Marie BjerstedtBaghlin
 Karlshamns RKAerline H - Chapman107
19Emelie SonessonCarmenzita
 Osbyortens RFCardento - Castello36
20Maria TalonpoikaBalahe
 Flyinge HSKBaloubet de Rouet - Flamingo105
21Malin WikströmMatcho
 Flyinge HSKHaydn - Carte d ´Or101
22Reeni SonessonItz Boy
 Osbyortens RFBeach Boy - Brabant131
23Sofie AnderssonCest Si Bon
 DagstorpsortenCardento - Irco Mena145
24Erica BjörnestrandStjärnbeck
 RingsjöortenSteinbeck - Amiral40
25Niklas ArvidssonVi-Vadine
 Helsingborgs FRKNavarone - Mytens115
26Lina SjögrenMaya
 Sölvesborgs RKCardento - Turban Rose88
27Magnus MagnussonCurrant
 Fjälkestads RKCortez - Pablo xx97
28Sandra LiljegrenCalanca
 Sölvesborgs RKCalino - Atlantus Z167
 
till toppen

Klass 13 - Hoppning 1.30 bed. A Avd. B Preliminär
3 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
101Sanna OlssonCaglinett
 Sölvesborgs RKCagliostro - Chagall136
102Emma OdervallMedina
 Karlshamns RKFeliciano (SWB) - Great Pleasure39
103Fredrik MalmQuite Lady
 Hässleholms HSFQuite Easy - Stanford45
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport