Fjälkestads RK 2009-07-16
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2009-07-15 kl. 22:08
Lista 1 - Lista över 0,30 m Bed A Hästar
Lista 2 - Lista över 0,40 m Bed A Hästar
Lista 3 - Lista över 0,50 m Bed A Hästar
Lista 4 - Lista över 0,60 m Bed A Hästar
Lista 5 - Lista över 0,70 m Bed A Hästar
Lista 6 - Lista över 0,80 m Bed A Hästar
Lista 7 - Lista över 0,90 m Bed A Hästar
Lista 8 - Lista över 1,00 m Bed A Hästar
Lista 9 - Lista över 1,10 m Bed A Hästar
Lista 10 - Lista över 1,20 m Bed A Hästar

Lista 1 - Lista över 0,30 m Bed A Hästar Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Ebba Klemmedsson Putte
 Fjälkestads RK 58
2Anna WettemarkFlevozicht's Birgitta
 Älleköpinge RFFronbach Hello Campers - Roman Springlight52
3Alba MarsPuffan
   69
4Emma ForsellLanners Cinnamon
 Fjälkestads RK 72
5lina anderssonsilver sunseth
 Okänd klubbkoliber - doman2
6Ebba KlemmedssonPutte
 Fjälkestads RK 57
 
till toppen

Lista 2 - Lista över 0,40 m Bed A Hästar Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Linnea BengtssonCarillo
 Fjälkestads RK 61
2Alba MarsPuffan
   69
3Emma ForsellLanners Cinnamon
 Fjälkestads RK 72
4lina anderssonsilver sunseth
 Okänd klubbkoliber - doman2
5Joanna SjöbergAmy
 Fjälkestads RKBright Moon xx - Shimpling Minstrel Boy48
6Linnea BengtssonFiona
 Fjälkestads RK 62
 
till toppen

Lista 3 - Lista över 0,50 m Bed A Hästar Preliminär
9 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Pia olofssonPim
 Okänd klubbGöte - Fido39
2Linnea BengtssonFiona
 Fjälkestads RK 62
3Joanna SjöbergAmy
 Fjälkestads RKBright Moon xx - Shimpling Minstrel Boy48
4johanna nilssonmiranda
 Okänd klubb 34
5Cecilia JönssonPluto
 Fjälkestads RKÅstratorps Mirage - Merrie Marshall22
6lina anderssonsilver sunseth
 Okänd klubbkoliber - doman2
7Jessica NilssonSandra
 Gärds RFokänd - okänd31
8Alice NilssonPim
 Skepparslövs RFGöte - Fido29
9Linnea BengtssonCarillo
 Fjälkestads RK 61
 
till toppen

Lista 4 - Lista över 0,60 m Bed A Hästar Preliminär
14 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Andrea PerssonMarcon
 Frosta RFHero - Manfred42
2Anette ParupBonzai (SWB)
 Österlens RFDon Schufro - Labrador41
3Sanna OttossonSaigona (F. 1) (SWB)
 Fjälkestads RKSaigon (ex Swingo) - Pontus40
4Pia olofssonPim
 Okänd klubbGöte - Fido39
5Beatrice AnderssonNestor
 Hässleholms HSF 60
6Ebba KampfCognac
 Hässleholms HSF 59
7Ulrika AnderssonJoop
 Askeröds RF 4
8lina anderssonsilver sunseth
 Okänd klubbkoliber - doman2
9Siri AdelmannLady Winslow (42) (SWB)
 Hässleholms HSFPoet - Robin Z1
10Linnéa BengtssonRosita IV
 Österlens RFRookery Full Flight RW - Cognac RW5
11johanna nilssonmiranda
 Okänd klubb 34
12Jessica NilssonSandra
 Gärds RFokänd - okänd31
13Annie CarlssonMandela
 Osbyortens RFTulira Highball - Blue Chief10
14Andrea PerssonMissing Love
 Frosta RFokänd43
 
till toppen

Lista 5 - Lista över 0,70 m Bed A Hästar Preliminär
17 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Andrea PerssonMissing Love
 Frosta RFokänd43
2Anette ParupBonzai (SWB)
 Österlens RFDon Schufro - Labrador41
3Kerstin NilssonEzt A Lay
 Skepparslövs RFviewhill sunrise emigrant - nicodar ox35
4Lina NilssonGlamour
 Gärds RFDomynsky (GB) - Groom Dancer (USA)37
5Beatrice AnderssonNestor
 Hässleholms HSF 60
6Caroline DahlGardena
   70
7Ebba KampfCognac
 Hässleholms HSF 59
8Emma NilssonCandy
 Ringsjöorten 30
9Linnéa BengtssonRosita IV
 Österlens RFRookery Full Flight RW - Cognac RW5
10Amilia BladhMister Someone
 Östra Göinge RF 9
11Siri AdelmannLady Winslow (42) (SWB)
 Hässleholms HSFPoet - Robin Z1
12Ulrika AnderssonJoop
 Askeröds RF 4
13Petra LandinCambello
 Hässleholms HSF 23
14Linnea Grönlund BengtssonDaniella
 Fjälkestads RKGentleman RNF 95 - Horshaga Manolito RW 3415
15Alice NilssonEszt a lay
 Skepparslövs RFViewhill sunrise emigrant - Nicodar ox28
16Paula CarlssonBellinda II
 Osbyortens RFVaquero RNF 68 - Gandhi RNF 8211
17Andrea PerssonMarcon
 Frosta RFHero - Manfred42
 
till toppen

Lista 6 - Lista över 0,80 m Bed A Hästar Preliminär
15 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Ida SamuelssonCharity's Angel (SWB)
 Willands RFChabloon (avelsvärderad) - Grant's xx46
2Lina NilssonTequila Sunrise
 Gärds RFOkänd - Okänd36
3Kerstin NilssonEzt A Lay
 Skepparslövs RFviewhill sunrise emigrant - nicodar ox35
4Joanna SjöbergAmy
 Fjälkestads RKBright Moon xx - Shimpling Minstrel Boy48
5Linnea Grönlund BengtssonDaniella
 Fjälkestads RKGentleman RNF 95 - Horshaga Manolito RW 3415
6Sara MäkitaloOrup
 Gärds RF 71
7Caroline DahlGardena
   70
8Elin SvenssonHeidi
 Karlskrona LyckåHasko - Marco49
9Johanna NilssonMetaxa
 Frosta RFBrandy II33
10Amanda JohanssonZanrio
 Fjälkestads RKSweet Reclaim - Son of A Gun21
11Charlotte GustafssonKina
 Fjälkestads RKStar Kingdom RWD 9 - Cognac RW 5117
12Cecilia JönssonPluto
 Fjälkestads RKÅstratorps Mirage - Merrie Marshall22
13Emma NilssonCandy
 Ringsjöorten 30
14Malin MyrbrinkPrincess Daisy (F. 2) (SWB)
 Märsta RidklubbCagliostro - Pilot26
15Petra LandinCambello
 Hässleholms HSF 23
 
till toppen

Lista 7 - Lista över 0,90 m Bed A Hästar Preliminär
17 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Sari FarajallahAcleone
 Vinslövs RF 66
2Mari SigesgårdCavallo (SWB)
 Fjälkestads RKQuite Easy - Amadeus47
3Lisa SvenssonTequila Rose (43) (SWB)
 Råby RidklubbNactus - Trofé51
4Emilia RuhrBarrel
 Sösdalaortens LFronarth Telynor - Nebo Sportsman45
5Ida SamuelssonCharity's Angel (SWB)
 Willands RFChabloon (avelsvärderad) - Grant's xx46
6Pontus SöderlindhGibson
 Fjälkestads RK 73
7Emmy WinqvistW Breve d'Hotot
 Osbyortens RFKrunch de Breve - Quidam de Revel53
8Ulrica PerssonZunnie Pop
 Frosta RFZeppelin - Little Q44
9Amanda GustafssonGerda
 Gärds RFOkänd16
10Lovisa GöranssonLotus L
 Hässleholms HSFLevantos II - Ganesco18
11Paula CarlssonBellinda II
 Osbyortens RFVaquero RNF 68 - Gandhi RNF 8211
12Christel EngLundhFlorian
 Hässleholms HSFFlorianus - Macho13
13Anna-Christina LarssonLady Liberty
 Sölvesborgs RKLast Liberty - Electro24
14Johanna NilssonMetaxa
 Frosta RFBrandy II33
15Agnes JohanssonVincent
 Östra Göinge RFDammen - Seebirk xx20
16Amanda JohanssonZanrio
 Fjälkestads RKSweet Reclaim - Son of A Gun21
17Sari FarajallahCoronado
 Vinslövs RF 67
 
till toppen

Lista 8 - Lista över 1,00 m Bed A Hästar Preliminär
23 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Emmy WinqvistGift of April
 Osbyortens RFCagliostro - Tammer Fors xx54
2Carolina LindahlGascogne
   63
3Mathilda BergTopflight
 Östra Göinge RFPriolo - Gone West6
4Malin MyrbrinkHajson
 Märsta RidklubbTaxis - Leuchtpfeil27
5Carl ÖhmanDancing Queen
 Fjälkestads RKQuite Easy - Ralmé Z56
6Mari SigesgårdCavallo (SWB)
 Fjälkestads RKQuite Easy - Amadeus47
7Elin SvenssonDaisy
 Karlskrona LyckåBaccarau van de Corrjon - Blue Diamond50
8Lisa LundquistAvanti
 Vinslövs RF 68
9Pontus SöderlindhGibson
 Fjälkestads RK 73
10Sari FarajallahAcleone
 Vinslövs RF 66
11Sandra JohanssonSanta Flourd
 Fjälkestads RK 65
12Emilia RuhrBarrel
 Sösdalaortens LFronarth Telynor - Nebo Sportsman45
13Amanda GustafssonGerda
 Gärds RFOkänd16
14Lovisa GöranssonLotus L
 Hässleholms HSFLevantos II - Ganesco18
15Arne FridnertFellini
 Frosta RFFeliciano - Bordeaux14
16Erika IngvarssonSutricia
 Sösdalaortens LLancet - Rossini19
17Ulrica PerssonZunnie Pop
 Frosta RFZeppelin - Little Q44
18Agnes JohanssonVincent
 Östra Göinge RFDammen - Seebirk xx20
19Anna-Christina LarssonLady Liberty
 Sölvesborgs RKLast Liberty - Electro24
20Emmy WinqvistW Breve d'Hotot
 Osbyortens RFKrunch de Breve - Quidam de Revel53
21Carolina Lindahl Gascogne
   64
22Mathilda BergRuby Too
 Östra Göinge RFokänd - okänd7
23Malin MyrbrinkPrincess Daisy (F. 2) (SWB)
 Märsta RidklubbCagliostro - Pilot26
 
till toppen

Lista 9 - Lista över 1,10 m Bed A Hästar Preliminär
13 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Mathilda BergTopflight
 Östra Göinge RFPriolo - Gone West6
2Maria NilssonElvira Madigan
 Fjälkestads RKVivaldi - Elizar38
3Johanna NilssonKilbarry Spotty
 Frosta RFOkänd32
4Malin MyrbrinkHajson
 Märsta RidklubbTaxis - Leuchtpfeil27
5Sandra JohanssonSanta Flourd
 Fjälkestads RK 65
6Carl ÖhmanDancing Queen
 Fjälkestads RKQuite Easy - Ralmé Z56
7Maria ÅkessonBells
 Gärds RFKing Marco - Grants xx55
8Ellen LarssonSalsa T
 Fjälkestads RKNew Balance - Warsteiner (SWB)25
9Lina AnderssonCalibro P
 Fjälkestads RKCarolus I - Lorentin I3
10Erika IngvarssonSutricia
 Sösdalaortens LLancet - Rossini19
11Arne FridnertFellini
 Frosta RFFeliciano - Bordeaux14
12Erica BjörnestrandStjärnbeck
 RingsjöortenSteinbeck - Amiral8
13Mathilda BergRuby Too
 Östra Göinge RFokänd - okänd7
 
till toppen

Lista 10 - Lista över 1,20 m Bed A Hästar Preliminär
5 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Johanna NilssonKilbarry Spotty
 Frosta RFOkänd32
2Maria ÅkessonBells
 Gärds RFKing Marco - Grants xx55
3Ellen LarssonSalsa T
 Fjälkestads RKNew Balance - Warsteiner (SWB)25
4Lina AnderssonCalibro P
 Fjälkestads RKCarolus I - Lorentin I3
5Erica BjörnestrandStjärnbeck
 RingsjöortenSteinbeck - Amiral8
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport