startsida

 

 

 

Fjälkestads RK 2006-09-02

 

EQUIPE datasystem: Senaste resultatlista 2006-09-04 kl. 21:56
Klass 1 - Hoppning Lätt D bed. A Kategori A + B + C + D Avd. A
Klass 1 - Hoppning Lätt D bed. A Kategori D Avd. B
Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två fas. A:0/A:0 Kategori A + B Avd. A
Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två fas. A:0/A:0 Kategori C Avd. A
Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två fas. A:0/A:0 Kategori D Avd. A
Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två fas. A:0/A:0 Kategori D Avd. B
Klass 3 - Hoppning Lätt C bed. A:1a Lag Kategori A + B + C + D

 

Klass 1 - Hoppning Lätt D bed. A Kategori A + B + C + D Avd. A Preliminär

19 anmälda, 16 startande, 4 placerade

Hoppdomare: Kerstin Mauritsson

Banbyggare: Ronnie Lundh

 

Plats

Ryttare

Häst

Premie 

Hoppning

 

 

 

Klubb

Härstamning

Fel

Tid

 

 

1

Linda Ahlkvist

Lola

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Okänd - Okänd

0

49,11

 

 

1

Ebba Collin

Busen Boy

 

 

 

 

 

Gärds RF

dito

0

48,63

 

 

1

Sofie Daun

Zaffran

 

 

 

 

 

Älleköpinge RF

The Hale Helios RW - okänd

0

53,75

 

 

1

Sofie Faijermo

Somthin specail

 

 

 

 

 

Willands RF

 

0

45,08

 

 

1

Josefin Kautsky

Loke Pil

 

 

 

 

 

Sölvesborgs RK

Lekt - Horshaga Egil

0

51,96

 

 

1

Johanna Nilsson

Pluto

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Åstratorps Mirage - Merrie Marshall

0

46,46

 

 

1

Julia Svensson

Gizmo

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Okänd - Okänd

0

48,78

 

 

1

Amanda Gustafsson

Fidus

 

 

 

 

 

Gärds RF

Breccles Minstrel Boy RW 45 - Ekelunds Bingo RW 19

0

52,63

 

 

1

Ida Carlsson

Ferrari Testarossa

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

 

0

40,40

 

 

 

10

Emma Ekelund

Eliza

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Salomon - Saimir

4

65,13

 

 

10

Adela Johansson

Evita

 

 

 

 

 

Östra Göinge RF

Okänd

4

53,03

 

 

10

Mathilda Olsson

Ronja

 

 

 

 

 

Ystad Ridklubb

Okänd - Okänd

4

57,72

 

 

13

Elin Gunnestad

Gulliana

 

 

 

 

 

Färs Härads RF

 

8

53,23

 

 

14

Filippa Ahlgren

Maskot

 

 

 

 

 

Gärds RF

Ekelunds Bingo

Ute.

 

 

 

14

Linnea GrönlundBengtsson

Patiscja

 

 

 

 

 

Kristianstad RS

Phe - Eufrat

Ute.

 

 

 

14

Rebecca Petersson

Alldina

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

 

Ute.

 

 

 

 

Elvira Eliasson

Eklyckans Romance

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Breccles Minstrel Boy Rw 45 - Fagerås Eros Rw 43

 

 

 

 

 

Josefin Kautsky

Martillan Muppet

 

 

 

 

 

Sölvesborgs RK

Martillan Rupert - Merrie Minsky

 

 

 

 

 

Alice Kvist

Njord

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

 

 

 

 

 

 

till toppen

 

Klass 1 - Hoppning Lätt D bed. A Kategori D Avd. B Preliminär

3 anmälda, 3 startande, 1 placerade

Hoppdomare: Kerstin Mauritsson

Banbyggare: Ronnie Lundh

 

Plats

Ryttare

Häst

Premie 

Hoppning

 

 

 

Klubb

Härstamning

Fel

Tid

 

 

1

Elin Gunnestad

Indy

 

 

 

 

 

Färs Härads RF

okänd

0

55,24

 

 

 

2

Frida Nilsson

Bolliver 0000

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Batan

4

53,82

 

 

3

Izabella Wahlgren

Fritjof

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

okänd - okänd

24

98,24

 

 

 

till toppen

 

Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två fas. A:0/A:0 Kategori A + B Avd. A Preliminär

22 anmälda, 20 startande, 5 placerade

Hoppdomare: Kerstin Mauritsson

Banbyggare: Ronnie Lundh

 

Plats

Ryttare

Häst

Premie 

Fas I

Fas II

 

 

 

Klubb

Härstamning

Fel

Tid

Fel

Tid

 

 

1

Julia Hulth

Thilda

 

 

 

 

 

 

Osbyortens RF

Fredriksbergs Esa

0

40,61

0

21,25

 

 

2

Jessica Frisk

Robin

 

 

 

 

 

 

Osbyortens RF

 

0

43,10

0

21,39

 

 

3

Annie Henriksson

Lipton

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

okänd - okänd

0

46,49

0

23,31

 

 

4

Nelly Svärdhagen

Blondie

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Okänd - Okänd

0

43,77

0

23,40

 

 

5

Natalie HedmanKarlsson

Gutten2

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

jutard

0

49,43

0

23,84

 

 

 

6

Emma Juhlin

Stjärna

 

 

 

 

 

 

Skepparslövs RF

 

0

59,31

0

28,35

 

 

7

Linnea Karlsson

Pincett

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Allgunnens Opal G 428 - Haj 374

0

59,49

0

34,94

 

 

8

Ebba Collin

Nicoles Isabell

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Ripadals Benni - Jan Dacke

0

53,48

4

30,24

 

 

9

Elin Persson

Hasslesjö Nissan

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

Fanhults finish RW - Twyford my man RWM

0

46,89

4

33,01

 

 

10

Julia Svensson

Gizmo

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Okänd - Okänd

0

51,71

4

37,01

 

 

11

Irma Åstedt

Dockan

 

 

 

 

 

 

Willands RF

 

0

47,65

4

40,76

 

 

12

Pontus Söderlindh

Simba

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Breccles Minstrel Boy

0

61,58

5

41,71

 

 

13

Sebastian Juhlin

Whilma II

 

 

 

 

 

 

Skepparslövs RF

Fagerås Eros RW - Belvoir Dandelion WSB 3187

4

41,26

 

 

 

 

14

Johanna Juhlin

BonaFide RW83

 

 

 

 

 

 

Skepparslövs RF

Pendock Pioneer RW46 - Kirby Cane Gauntlet WSB 3179

4

46,42

 

 

 

 

15

Evelina Juhlin

My Chap

 

 

 

 

 

 

Skepparslövs RF

Möllegårds Sinako - Hatting Leander

4

48,50

 

 

 

 

16

Cassandra Malmberg

Otto Pil

 

 

 

 

 

 

Kristianstads RK

 

4

52,71

 

 

 

 

17

Matilda Nilsson

Jumbo

 

 

 

 

 

 

Kristianstads RK

Molnstabergs Molnet RWM 28 - Cawdor Rhys RWM 19

4

54,70

 

 

 

 

18

Amanda Gustafsson

Fidus

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Breccles Minstrel Boy RW 45 - Ekelunds Bingo RW 19

4

67,77

 

 

 

 

19

Filippa Ahlgren

Maskot

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Ekelunds Bingo

Ute.

 

 

 

 

 

19

Emma Cervin

Bianca

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

 

Ute.

 

 

 

 

 

 

Julia Ahlstedt

Cirus

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

coed coch targed - bolero

 

 

 

 

 

 

 

Michaela Nilsson

Mindy III

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

Breccles Minstreel Boy - Ekelunds Bingo

 

 

 

 

 

 

 

till toppen

 

Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två fas. A:0/A:0 Kategori C Avd. A Preliminär

29 anmälda, 27 startande, 7 placerade

Hoppdomare: Kerstin Mauritsson

Banbyggare: Ronnie Lundh

 

Plats

Ryttare

Häst

Premie 

Fas I

Fas II

 

 

 

Klubb

Härstamning

Fel

Tid

Fel

Tid

 

 

1

Agnes Carlberg

Vinden

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

Ernford Jester - Rousseau ox

0

44,78

0

21,49

 

 

2

Ida Carlsson

Ferrari Testarossa

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

 

0

45,56

0

21,90

 

 

3

Amanda Åkesson

Mr. Donson

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Don xx - Brunte

0

47,34

0

22,12

 

 

4

Joanna Månsson

Vindi Viola

 

 

 

 

 

 

Osbyortens RF

Uplands Bronze - Ekelunds Bingo

0

50,84

0

22,76

 

 

5

Frida Eek

Juilette III

 

 

 

 

 

 

Osbyortens RF

Miclas Madoc - Gentleman

0

44,49

0

23,48

 

 

6

Felicia Ahlgren

Hembys Wilmy

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Skogsmulle - Skogsmax

0

48,53

0

23,58

 

 

6

Hanna Frisk

Scaramouch

 

 

 

 

 

 

Skepparslövs RF

Fanhults Finish - okänd

0

49,42

0

23,58

 

 

 

8

Nathalie Kristiansson

Idyllens Kaki

 

 

 

 

 

 

Kristianstads RK

Jolly Roger RNF - Deeracres Summertime RNF

0

49,47

0

24,10

 

 

9

Michaela Lind

Snowflake

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Okänd - Okänd

0

45,68

0

24,51

 

 

10

Olivia Colldin

Silver

 

 

 

 

 

 

Osbyortens RF

 

0

49,17

0

24,82

 

 

11

Linda Eriksson

Herkules

 

 

 

 

 

 

Kristianstads RK

Okänd

0

48,37

0

25,47

 

 

12

Evelina Wahlström

Virdarnas Snoddas

 

 

 

 

 

 

Älleköpinge RF

Valentin Bell RNF 112 - Hoekshors Denny RNF 34

0

47,85

0

26,52

 

 

13

Sara Carlberg

Classic Lady

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

Ernford Jester - Horshaga Egil

0

51,75

0

27,09

 

 

14

Tina Petersson

Hilda Från Rögla

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Hrammur frá Akureyri - Spindill frá Kirkjubae

0

49,17

0

27,14

 

 

15

Felicia Eklund

Ängsgårdens Energy

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Vernons Peeping Tom - Brozzan

0

49,81

0

27,41

 

 

16

Linda Ahlkvist

Lola

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Okänd - Okänd

0

54,99

0

29,22

 

 

17

Alexandra Nilsson

Madikken

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

 

0

46,69

4

27,25

 

 

18

Elin Svedin

Bart Simpson

 

 

 

 

 

 

Osbyortens RF

Silverlea Buckskin - Springtime

0

44,71

8

32,18

 

 

19

Desiree Bohlin

Dixie Diamond

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

 

0

46,53

20

54,67

 

 

20

Johanna Nilsson

Pluto

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Åstratorps Mirage - Merrie Marshall

0

49,08

Ute.

 

 

 

21

Evelina Bengtsson

Cheyenne Star

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

okänd

4

46,92

 

 

 

 

22

Amanda Johansson

Evita

 

 

 

 

 

 

Östra Göinge RF

Okänd

4

52,32

 

 

 

 

23

Emma Ekelund

Eliza

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Salomon - Saimir

8

46,71

 

 

 

 

24

Linn Åhlund

Hembys Kasper

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Miclas Activ - Smedhults Cavat

16

64,00

 

 

 

 

25

Daniella Jacobsson

Zunzhine

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

 

26

77,50

 

 

 

 

26

Amanda Lindahl

Marhults Orkido

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Belesar - Leares Boy

Ute.

 

 

 

 

 

26

Emma Olofsson

Donn

 

 

 

 

 

 

Kristianstads RK

Axi RW 70 - Gimic RP 101

Ute.

 

 

 

 

 

 

Matilda Josefsson

Munsboro Swallow

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

okänd

 

 

 

 

 

 

 

Charlotte Lindqvist

Prince

 

 

 

 

 

 

Trelleborgs RF

 

 

 

 

 

 

 

 

till toppen

 

Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två fas. A:0/A:0 Kategori D Avd. A Preliminär

29 anmälda, 29 startande, 8 placerade

Hoppdomare: Kerstin Mauritsson

Banbyggare: Ronnie Lundh

 

Plats

Ryttare

Häst

Premie 

Fas I

Fas II

 

 

 

Klubb

Härstamning

Fel

Tid

Fel

Tid

 

 

1

Michelle Jönsson

Carmen

 

 

 

 

 

 

Willands RF

Fredriksbergs Esa - Hills Double xx

0

44,88

0

21,09

 

 

2

Caroline Jägenstedt

Sabinah

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Krim - Legend of Europe

0

43,67

0

21,81

 

 

3

Matilda Ahlstedt

Marzipan

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

Goofy RNF 123 - Mudford Brown David RNF6

0

46,46

0

22,56

 

 

4

Ronja Stenhöös

Shirley mac Laine

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Okänd

0

44,91

0

24,03

 

 

5

Annika Gullberg

Sturevallens Lukas

 

 

 

 

 

 

Osbyortens RF

Gentleman RNF - okänd

0

45,01

0

24,58

 

 

6

Isabelle Billstein

Lufsen

 

 

 

 

 

 

Skepparslövs RF

Okänd

0

46,17

0

25,84

 

 

7

Frida Hallberg

Mr. Dell

 

 

 

 

 

 

Osbyortens RF

 

0

45,12

0

27,91

 

 

8

Emma Tillgren

Odyzeus

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Värends Pedro - Smedhults Cavat

0

52,85

0

29,06

 

 

 

9

Linn PerssonHammar

Munsboro Hanafin

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

Okänd

0

46,72

4

22,93

 

 

10

Linn Åström

Vice Versa

 

 

 

 

 

 

Willands RF

Okänd

0

46,92

8

36,75

 

 

11

Elin Schölin

Cornelius

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Zudar - Coed Coch Targed

4

43,89

 

 

 

 

12

Kaisa Johnsson

Mistral

 

 

 

 

 

 

Willands RF

Breccles Minstrel Boy

4

44,29

 

 

 

 

13

Hanna Cyren

Lyra

 

 

 

 

 

 

Älleköpinge RF

Bokkesprong Czardas

4

44,95

 

 

 

 

14

Sandra Johansson

Amaretto

 

 

 

 

 

 

Älleköpinge RF

Okänd

4

46,57

 

 

 

 

15

Sara Andersson

Komet

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Buck

4

47,38

 

 

 

 

16

Joanna Ekerot

Cherie

 

 

 

 

 

 

Kristianstads RK

Gentleman RNF95

4

47,94

 

 

 

 

17

Ellen Larsson

Bysen

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Okänd - Ekelunds Bingo

4

49,78

 

 

 

 

18

Josefin Kautsky

Martillan Muppet

 

 

 

 

 

 

Sölvesborgs RK

Martillan Rupert - Merrie Minsky

4

53,13

 

 

 

 

19

Sofia Linden

Baby Doll

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

 

4

53,40

 

 

 

 

20

Rebecca Friberger

Super Mario

 

 

 

 

 

 

Gärds RF

Möllegards orion surprise - Burggraf

4

58,24

 

 

 

 

21

Elin Eliasson

Ekelyckans Romance

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

 

4

59,05

 

 

 

 

22

Alexandra Billstein

Hugin

 

 

 

 

 

 

Skepparslövs RF

Eryk - czaprak

8

50,70

 

 

 

 

23

Agnes Johansson

Sjödalens Magnolia Rc 1147

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

Juno Roy - Lambay Boy

8

52,96

 

 

 

 

24

Sandra Andersson

Kalle

 

 

 

 

 

 

Kristianstads RK

Okänd

8

57,61

 

 

 

 

25

Olivia Colldin

Bento

 

 

 

 

 

 

Osbyortens RF

okänd - okänd

14

77,99

 

 

 

 

26

Kajsa Rolfsson

Esther

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

 

14

79,99

 

 

 

 

27

Line Andresen

Munsboro Hill

 

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

Okänd

19

81,18

 

 

 

 

28

Anna Hillbur

Catapult

 

 

 

 

 

 

Hässleholms PF

Da Capo ox - Rusazie ox

21

74,89

 

 

 

 

29

Lina Jönsson

Olympia

 

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Rolökke Swallow - Smedhults Cavat

Ute.

 

 

 

 

 

 

till toppen

 

Klass 2 - Hoppning Lätt C bed. Två fas. A:0/A:0 Kategori D Avd. B Preliminär

4 anmälda, 4 startande, 1 placerade

Hoppdomare: Kerstin Mauritsson

Banbyggare: Ronnie Lundh

 

Plats

Ryttare

Häst

Premie 

Hoppning

 

 

 

Klubb

Härstamning

Fel

Tid

 

 

1

Elin Gunnestad

Indy

 

 

 

 

 

Färs Härads RF

okänd

4

52,51

 

 

1

Johanna Holmqvist

Miltdonna

 

 

 

 

 

Willands RF

Bona-Fide - Trainers Seat xx

4

48,36

 

 

 

3

Frida Nilsson

Bolliver 0000

 

 

 

 

 

Fjälkestads RK

Batan

8

57,83

 

 

4

Izabella Wahlgren

Fritjof

 

 

 

 

 

Vinslövs RF

okänd - okänd

21

88,60

 

 

 

till toppen

 

Klass 3 - Hoppning Lätt C bed. A:1a Lag

10 startande lag

Hoppdomare: Kerstin Mauritsson

Banbyggare: Ronnie Lundh

 

Plats

Klubb

Lagnr

Fel

Tid

Fel

Tid

 

Lagledare

 

 

 

Ryttare

Häst

Fel

Tid

Fel

Tid

 

1

Osbyortens RF

Lag 1

0

129,93

0

81,79

 

Camillla Nordström

 

 

Jessica Frisk

Robin

0

43,00

0

25,31

 

 

Joanna Månsson

Vindi Viola

0

49,71

0

27,66

 

 

Frida Hallberg

Mr. Dell

0

44,30

0

28,82

 

 

Frida Eek

Juilette III

0

42,63

4

38,53

 

 

Elin Svedin

Bart Simpson

4

57,90

0

30,02

 

 

Julia Hulth

Thilda

8

41,12

4

41,48

 

 

Annika Gullberg

Sturevallens Lukas

13

71,10

49

44,00

 

 

Olivia Colldin

Bento

35

70,00

49

44,00

 

2

Kristianstads RK

Lag 1

0

146,14

0

89,5

 

Iwana Majewska

 

 

Nathalie Kristiansson

Idyllens Kaki

0

52,76

0

26,24

 

 

Linda Eriksson

Herkules

0

47,22

0

30,20

 

 

Sandra Andersson

Kalle

0

48,04

0

33,06

 

 

Cassandra Malmberg

Otto Pil

0

50,88

7

46,27

 

 

Matilda Nilsson

Jumbo

4

53,83

49

44,00

 

 

Emma Olofsson

Donn

8

59,34

4

33,73

 

 

Joanna Ekerot

Cherie

8

68,45

4

34,85

 

 

Rebecka Krombäck

Nygaards Smockey

12

67,63

49

44,00

 

3

Skepparslövs RF

Lag 1

0

138,01

0

91,09

 

Camilla Billstein

 

 

Hanna Frisk

Scaramouch

0

45,02

0

28,98

 

 

Isabelle Billstein

Lufsen

0

44,90

0

29,56

 

 

Sebastian Juhlin

Whilma II

0

50,01

0

32,74

 

 

Evelina Juhlin

My Chap

0

48,09

4

34,15

 

 

Emma Juhlin

Stjärna

0

60,70

49

44,00

 

 

Johanna Juhlin

BonaFide RW83

4

47,32

0

32,55

 

 

Alexandra Billstein

Hugin

4

49,32

8

35,31

 

4

Hässleholms PF

Lag 1

0

132,77

4

76,75

 

Linda Tillgren

 

 

Ronja Stenhöös

Shirley mac Laine

0

46,33

0

27,02

 

 

Annie Henriksson

Lipton

0

41,96

4

24,57

 

 

Amanda Åkesson

Mr. Donson

0

44,48

8

25,91

 

 

Linnea Karlsson

Pincett

0

55,85

29

64,15

 

 

Sofia Linden

Baby Doll

0

50,14

49

44,00

 

 

Caroline Jägenstedt

Sabinah

4

45,88

0

25,16

 

 

Emma Tillgren

Odyzeus

4

51,64

4

35,08

 

 

Linda Ahlkvist

Lola

15

78,73

49

44,00

 

5

Vinslövs RF

Lag 1

0

129,48

4

89,45

 

Camilla Nilsson

 

 

Agnes Carlberg

Vinden

0

39,10

0

26,49

 

 

Matilda Ahlstedt

Marzipan

0

43,02

8

25,94

 

 

Agnes Johansson

Sjödalens Magnolia Rc 1147

0

55,49

12

38,15

 

 

Elin Persson

Hasslesjö Nissan

0

47,36

49

44,00

 

 

Line Andresen

Munsboro Hill

0

50,67

49

44,00

 

 

Sara Carlberg

Classic Lady

4

57,90

0

33,13

 

 

Linn PerssonHammar

Munsboro Hanafin

4

64,19

4

29,83

 

 

Julia Ahlstedt

Cirus

35

70,00

49

44,00

 

6

Fjälkestads RK

Lag 1

0

132,64

4

95,34

 

Miki Asai Josefsson

 

 

Elin Eliasson

Ekelyckans Romance

0

41,65

0

30,12

 

 

Kajsa Rolfsson

Esther

0

46,21

0

32,70

 

 

Pontus Söderlindh

Simba

0

57,63

4

37,70

 

 

Michaela Lind

Snowflake

0

44,78

10

45,12

 

 

Natalie HedmanKarlsson

Gutten2

0

46,32

23

54,56

 

 

Ellen Larsson

Bysen

8

49,43

4

32,52

 

 

Sara Andersson

Komet

35

70,00

49

44,00

 

 

Lina Jönsson

Olympia

35

70,00

49

44,00

 

7

Älleköpinge RF

Lag 1

0

139,96

12

84,18

 

Camilla Gustafsson

 

 

Sandra Johansson

Amaretto

0

46,09

0

29,26

 

 

Hanna Cyren

Lyra

0

43,62

4

27,06

 

 

Sofie Daun

Zaffran

0

50,25

21

52,91

 

 

Evelina Wahlström

Virdarnas Snoddas

4

50,54

8

27,86

 

8

Gärds RF

Lag 1

0

136,54

12

86,12

 

Helena Collin

 

 

Felicia Ahlgren

Hembys Wilmy

0

45,64

4

24,40

 

 

Tina Petersson

Hilda Från Rögla

0

46,92

4

30,45

 

 

Ebba Collin

Nicoles Isabell

0

50,26

4

31,27

 

 

Felicia Eklund

Ängsgårdens Energy

0

52,33

8

39,92

 

 

Rebecca Friberger

Super Mario

0

56,91

49

44,00

 

 

Linn Åhlund

Hembys Kasper

0

43,98

49

44,00

 

 

Amanda Gustafsson

Fidus

4

63,11

29

64,10

 

 

Nelly Svärdhagen

Blondie

35

70,00

49

44,00

 

10

Willands RF

Lag 1

4

124,24

0

0

 

Katarina Jönsson

 

 

Irma Åstedt

Dockan

0

46,21

 

 

 

 

Michelle Jönsson

Carmen

0

33,34

 

 

 

 

Kaisa Johnsson

Mistral

4

44,69

 

 

 

 

Linn Åström

Vice Versa

4

57,13

 

 

 

 

Sofie Faijermo

Somthin specail

4

60,22

 

 

 

 

Kristianstad RS

Lag 1

 

 

 

 

 

STRUKEN

 

 

till toppen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

webmaster  2006-09-05