Lista 1 - Lista över 0.30 Hästar Preliminär
0 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
 
till toppen

Lista 2 - Lista över 0.40 Hästar Preliminär
2 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Andrea PerssonMissing Love
 Frosta RFokänd20
2Emelie ErikssonMicke
 Kristianstad RSMikander - Barocko 2968
 
till toppen

Lista 3 - Lista över 0.50 Hästar Preliminär
14 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Andrea PerssonMissing Love
 Frosta RFokänd20
2johanna nilssonTilly
 Okänd klubbOkänd18
3Gina SjölinMelvin V
 Stävie RFHoppenhof´s Erwin - Melle Bruno22
4Louise ÅsanderBlackie
 Perstorps K&RF 34
5Alba MarsRex
 Fjälkestads RK 31
6Anna WettemarkFlevozicht's Birgitta
 Älleköpinge RFFronbach Hello Campers - Roman Springlight25
7Cajsa DanielssonLittle Wonder
 Åhus Ridklubb 6
8Ulrika AnderssonJoop
 Askeröds RF 2
9Isak Abrahamsson-NilssonIsabella
 Fjälkestads RKFetisch ox - Ernford Jester1
10Emelie ErikssonMicke
 Kristianstad RSMikander - Barocko 2968
11Josefine LindhCefyr
 Vånga R&KKHaj 374 - Center 33015
12Annie LindahlHot Valmet
 Okänd klubb 14
13Andrea PerssonMarcon
 Frosta RFHero - Manfred19
14johanna nilssonmiranda
 Okänd klubb 17
 
till toppen

Klass 4 - Hoppning 0.60 bed. A Avd. A Preliminär
15 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1johanna nilssonTilly
 Okänd klubbOkänd18
2Vilma Nilssonkickan
 Fjälkestads RK 27
3Andrea PerssonMarcon
 Frosta RFHero - Manfred19
4Anna WettemarkFlevozicht's Birgitta
 Älleköpinge RFFronbach Hello Campers - Roman Springlight25
5Josefine LindhCefyr
 Vånga R&KKHaj 374 - Center 33015
6Isak Abrahamsson-NilssonIsabella
 Fjälkestads RKFetisch ox - Ernford Jester1
7Ulrika AnderssonJoop
 Askeröds RF 2
8Fanny GustavssonSonja
 Vånga R&KKNafing - Waro9
9Annie LindahlHot Valmet
 Okänd klubb 14
10Gina SjölinMelvin V
 Stävie RFHoppenhof´s Erwin - Melle Bruno22
11Caroline DahlGardena (SWB)
 Östra Göinge RFPrestige VDL - Gaston4
12Ronja BäckströmZicoon
 Snapphanarnas RFHEIDELBERG - WATERMAN3
13Lovisa BergdahlRex
 Fjälkestads RK 32
14johanna nilssonmiranda
 Okänd klubb 17
15Vilma NilssonKickan
 Fjälkestads RKEkelunds Bingo RW - Breccles Minstrel Boy RW26
 
till toppen

Klass 5 - Hoppning 0.70 bed. A Avd. A Preliminär
8 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Louise ÅsanderEkbäckens Jazz
 Perstorps K&RF 33
2Michelle WedinRatchcolman Boy
 Askeröds RF 24
3Amanda johanssonZanrio
 Fjälkestads RKSweet Reclaim - Son of A Gun11
4Fanny GustavssonSonja
 Vånga R&KKNafing - Waro9
5Annica JinnestenBettan 2446
 Kristianstad RSCajus 95 - Conrad 710
6Caroline DahlGardena (SWB)
 Östra Göinge RFPrestige VDL - Gaston4
7Catarina TorstenssonBridget Zelica
 Fjälkestads RK 28
8Ronja BäckströmZicoon
 Snapphanarnas RFHEIDELBERG - WATERMAN3
 
till toppen

Klass 6 - Hoppning 0.80 bed. A Avd. A Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Linn ÅsanderBlackie
 Perstorps K&RF 35
2Moa DanielssonLittle Wonder
 Åhus Ridklubb 7
3Michelle WedinRatchcolman Boy
 Askeröds RF 24
4Amanda johanssonZanrio
 Fjälkestads RKSweet Reclaim - Son of A Gun11
5Annica JinnestenBettan 2446
 Kristianstad RSCajus 95 - Conrad 710
6Catarina TorstenssonBridget Zelica
 Fjälkestads RK 28
 
till toppen

Klass 7 - Hoppning 0.90 bed. A Avd. A Preliminär
7 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Anna DahlbomParlando van de Reuwe Maat
 Fjälkestads RKPaledo - Neron5
2Hanna ThulinSon of a Star
 Fjälkestads RKCaneol x - Son of a Gun xx29
3Pontus SöderlindhGibson (SWB)
 Fjälkestads RKGranit - Tanaos xx23
4Lina LindahlGascoigne
 Fjälkestads RK 30
5Lin PerssonYumni
 Ystad RidklubbDonnerfly - Brabant21
6Elin JohnssonChiquita
 Hässleholms HSFRobin Z - Magini12
7Anna-Christina LarssonClandestino
 Sölvesborgs RKHighlight - Cardento13
 
till toppen

Klass 8 - Hoppning 1.00 bed. A Avd. A Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Hanna ThulinSon of a Star
 Fjälkestads RKCaneol x - Son of a Gun xx29
2Anna DahlbomParlando van de Reuwe Maat
 Fjälkestads RKPaledo - Neron5
3Linnea MöllerFamous Grouse
 Willands RFokänd - okänd16
4Pontus SöderlindhGibson (SWB)
 Fjälkestads RKGranit - Tanaos xx23
5Lina LindahlGascoigne
 Fjälkestads RK 30
6Lin PerssonYumni
 Ystad RidklubbDonnerfly - Brabant21
 
till toppen

Klass 8 - Hoppning 1.00 bed. A Avd. B Preliminär
1 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
7Elin JohnssonChiquita
 Hässleholms HSFRobin Z - Magini12
 
till toppen

Klass 9 - Hoppning 1.10 bed. A Avd. A Preliminär
1 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Linnea MöllerFamous Grouse
 Willands RFokänd - okänd16
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport