Medlemsresultat

 

 

Under rubriken ”Medlemsresultat” publiceras klubbmedlemmarnas framgångar. OBS! För att detta ska fungera måste du eller någon annan mejla resultatet till kontakt@fjrk.nu

 

 

EKIPAGE

DATUM

TÄVLINGSPLATS

PLAC.

KLASS

GREN

Anna Dahlbom/Palle

100624

Österlens Ridklubb

1

LB:1

Dressyr

Anna Dahlbom/Palle

100703

Kågeröds ryttarförening

2

LB

Hopp

Anna Dahlbom/Palle

100703

Kågeröds ryttarförening

3

LC

Hopp

Hanna Thulin / The Question Mark

100606

Stävie

5

LA

Hopp

Hanna Thulin / The Question Mark

100606

Stävie

1

LB

Stilhopp.

Hanna Thulin / Son of a Star

100606

Stävie

2

LB

Stilhopp.

Adela Johansson/Rock Star

100606

Stävie

2

MsvB

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100606

Stävie

1

LB+5

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100530

Åstorp

1

LA

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100516

Fjälkestad

5

LA

Hopp

Anna Dahlbom/Palle

100517

Fjälkestad

2

LC

Dressyr

Anna Dahlbom/Palle

100522

Perstorp

1

LC+5

Hopp

Anna Dahlbom/Palle

100522

Perstorp

5

LC

Hopp

Linnea Bengtsson/Rocky

100516

Fjälkestad

3

LB

Hopp

Anna Dahlbom/Palle

100502

Osby

7

LC

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100501

Osby

9

MSV

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100501

Osby

4

LA

Hopp

Amanda Johansson/Hayley

100109

Helsingborg

8

LB

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100109

Helsingborg

6

LA

Hopp

Amanda Johansson/Hayley

100307

Åsbo (förklass)

1

LB

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100307

Åsbo

1

LB

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100321

Trolleholm

2

LB

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100328

Ängelholm

1

LB

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100404

Skabersjö

4

LB

Hopp

Adela Johansson/Rock Star

100425

Trolleholm

6

Hopp

Anna Dahlbom/Palle

100417

Råby RK

2

LC

Hopp

Linnea Bengtsson/Rocky

100410

Östra göinge RF

2

LC

Hopp

Linnea Bengtsson/Rocky

100410

Östra göinge RF

1

LC

Hopp

Sandra Johansson/Playboy 

090515

Frosta rf.

felfri

1.00 (b)

hopp

Anna Sigesgård/Fillikakis

090516

Markaryds Rf

1

LB:1

Dressyr

Anna Sigesgård/Fillikakis

090510

Fjälkestads rf.

3

LA

Hopp

Anna-Marie Nilsson/Gracie

090510

Perstorps rf.

4

1.30

hopp

Sandra Johansson/Playboy 

090502

Ölands rf.

1.10 (b)

hopp

Maria Nilsson/Cortess

090412

Skabersjö rf.

8

1.10

Hopp

Anna Sigesgård/Fillikakis

090411

Hästhagens rf.

3

LA

Hopp

Sandra Johansson/Playboy 

090412

Skabersjö rf.

felfri

1,10 (b)

Hopp

Hampus Pålsson/Fleur

090404

Snapparnas rf.

2

LC

Hopp

Linnéa Bengtsson/Rocky

090328

Willands rf.

2

LC

Hopp

Anna Sigesgård/Fillikakis

090328

Skepparslövs rf.

1

LB:1

Dressyr

Anna Sigesgård/Fillikakis

090328

Skepparslövs rf.

2

LA:1

Dressyr

Linda Söderstedt/Golden Delici

090322

Olofströms rf.

5

1.10

Hopp

Maria Abrahamsson/Cortess

090322

Olofströms rf.

6

1.10

Hopp

Joanna Sjöberg/Amy

090322

Snappanarnas rf.

2

LC

Hopp

Joanna Sjöberg/Amy

090322

Snappanarnas rf.

0/0

LD

Hopp

Joanna Sjöberg/Florence Night

090322

Snappanarnas rf.

0/0

LD

Hopp

Pontus Söderlindh/Gibson

090315

Röinge rf.

felfri

1.00 (b)

Hopp

Pontus Söderlindh/Gibson

090315

Röinge rf.

felfri

0.90 (b)

Hopp

Anna Sigesgård/Fillikakis

090301

Perstorps Rk.

4

LB+5

Hopp

Hanna Thulin/Gutten II

090207

Hässleholms rf.

4

LC

Hopp

Hanna Thulin/Gutten II

090207

Hässleholms rf.

2

LB

Hopp

Anna Sigesgård/Fillikakis

090802

Hässlehoms rf.

3

LA

Hopp

Natalie Petterson/Max

090208

Flyinge rf.

2

LA

Hopp

Natalie Petterson/Max

090208

Flyinge rf.

2

LB

Hopp

Natalie Petterson/Donna

090208

Flyinge rf.

5

LB

Hopp

Natalie Pettersson/Honey

090104

HelsingborgsFältridklubb

12

LB

Hopp

Natalie Pettersson/Honey

081213

Torns ryttarförening

3

LA

Hopp

Natalie Pettersson/Honey

081213

Torns ryttarförening

3

LB

Hopp

Natalie Pettersson-Max

081213

Torns ryttarförening

3

LA

Hopp

Natalie Pettersson-Max

081213

Torns ryttarförening

5

LB

Hopp

Natalie Pettersson/Honey

081207

Åsbo Ponnyklubb

10

LB

Hopp

Natalie Pettersson/Donna

081206

Åsbo Ponnyklubb

1

LC+5cm

Hopp

Natalie Pettersson/Donna

081206

Åsbo Ponnyklubb

1

LC

Hopp

Natalie Hedman Carlsson/
Ard Chuan Gate

081129

Danmark

1

Msv B

Hopp

Natalie Hedman Carlsson/
Ard Chuan Gate

081031

Borås

13

LA

Hopp

Natalie Hedman Carlsson/
Ard Chuan Gate

081031

Borås

19

Msv B

Hopp

Natalie Hedman Carlsson/Ard Chuan Gate

080211

Borås

5

Msv B

Hopp

Hanna Thulin/Son of a Star

081122

Lillhagen

5

LB

Hopp

Hanna Thulin/Son of a Star

081122

Lillhagen

2

LC

Hopp

Natalie Pettersson-Donna 

081122

Lillhagen

2

LB

Hopp

Natalie Pettersson-Donna 

081122

Lillhagen

2

LC

Hopp

Natalie Pettersson-Honey

081116

Syslätten

2

LA

Hopp

Natalie Pettersson-Max

081116

Sydslätten

1

LA

Hopp

Natalie Pettersson-Honey

0801109

Dagstorp

7

LA

Hopp

Natalie Pettersson-Max

081109

Dagstorp

3

LB

Hopp

Natalie Pettersson-Donna 

081108

Dagstorp

2

LC

Hopp

Natalie Pettersson-Donna 

081026

Trelleborg

3

LC

Hopp

Natalie Pettersson-Max

081025

Tingsryd

2

LB

Hopp

Hanna Thulin/Son of a Star

081018

Älmhult-Linnebyggdens

3

LC

Hopp

Hanna Thulin/Son of a Star

081018

Älmhult-Linnebyggdens

1

LB

Hopp

Pontus Söderlindh - Simba

081019

Snappanarnas rf.

2

LC

Hopp

Pontus Söderlindh - Simba

081011

Östra göinge rf.

1

LC

Hopp

Natalie Pettersson-Honey

081018

Laholmsortens rf.

4

LB

Hopp

Natalie Pettersson-Max

081018

Laholmsortens rf.

2

LB

Hopp

Natalie Hedman Carlsson-
Ard Chuan Gate

081004

Tömmerupssportridklubb

4

LA

Hopp

Natalie Hedman Carlsson-
Ard Chuan Gate

081004

Tömmerupssportridklubb

1

LB

Hopp

Natalie Hedman Carlsson-
Pina Colada

080927

 Karlshamns Rk

2

LC

Hopp

Natalie Hedman Carlsson-
Ard Chuan Gate

080927

Karlshamns Rk

1

LB

Hopp

Natalie Pettersson-Max

081004

Tömmerupsportridklubb

1

LA

Hopp

Natalie Pettersson-Max

081004

Tömmerupsportridklubb

3

LB

Hopp

Natalie Pettersson-Honey

081004

Tömmerupsportridklubb

2

LB

Hopp

Pontus Söderlindh - Simba

080927

Karlshamns RK

1

LC

Hopp

Natalie Pettersson-Max    

080913

Bratteborg

2

LB

Hopp

Natalie Pettersson-Donna 

080913

Bratteborg

1

LB

Hopp

Hanna Thulin/Gutten II

080921

Hässleholm

1

LB

Hopp

Hanna Thulin/Son of a Star

080921

Hässleholm

1

LC

Hopp

Natalie Pettersson-Honey  

080907

Skromberga

8

LA

Hopp

Natalie Pettersson-Honey  

080907

Skromberga

11

LA

Hopp

Natalie Pettersson-Max

080824

Sölvesborg

1

LB

Hopp

Natalie Pettersson-Honey  

080824

Sölvesborg

1

LB

Hopp

Natalie Pettersson-Ester

080809

Frosta

felfri

LD

Hopp

Natalie Pettersson-Ester

080809

Frosta

1

LC

hopp

Anna-Marie Nilsson/Gracie

080831

Eslöv

16

1.25

hopp

Hanna Thulin / Gutten II

080712

Willands

1

LC

Hopp

Hanna Thulin / Gutten II

080828

Glimma

3

LC

Hopp

Hanna Thulin / Son of a Star

080628

Glimma

2

LB

Hopp

Anna-Marie Nilsson/Gracie

080817

Älmhult

17

1.30

hopp

Sandra Johansson/Playboy  

080816

Ringsjön

felfri

1.00

hopp

Pontus Söderlindh/Simba

080817

Mörrum

1

LC

hopp

Pontus Söderlindh/Simba

080816

Mörrum

1

LB

hopp

Emelie Sonesson/Carmenzita

080803

Hässleholm

10

1.20

hopp

Emelie Sonesson/Carmenzita

080713

Frosta

10

1.20

hopp

Pontus Söderlindh/Simba

080809

Frosta rf

4

LC

hopp

Pontus Söderlindh/Simba

080809

Frosta rf

1

LB

hopp

Pontus Söderlindh/My Fair Lady II

080809

Frosta rf

3

LC

hopp

Pontus Söderlindh/Simba

080704

Österlens rf

5

LC

hopp

Sandra Johansson-Playboy  

080809

Perstorp

felfri